Değerlendirme Komitesine Sunum Takvimi

Sunumlar Trabzon Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yönetici A.Ş Üniversite Mahallesi Hastane Caddesi No: 19/B 61081 ORTAHİSAR / TRABZON (Trabzon Teknokent Hizmet Binası) adresinde yapılacaktır.

Sunum salonu dinleyici kitlesi açısından uygun olup, Teknokentteki firmalar ve potansiyel yatırımcılar projeleri dinlemek üzere salona iştirak edebilirler. Ancak alkış, slogan, sesli müdahale edemezler.

Salon altyapısında ses sistemi, afiş asmak için tahta, kalem, projeksiyon, yazı tahtası ve prototip masası festival komitesi ve paydaşlarınca hazır olarak salonda bulundurulacaktır. Proje sahipleri bu duruma uygun olarak salona USB Bellek, Harddisk ve kendi projelerinin gerekliliğine uygun donanım ile sunuma gelmek zorundadırlar.

Sunum sırasında en fazla beş dakika Problemin Anlatılması, en fazla beş dakika Ürünün Tanıtılması ve son beş dakika Soru-Cevap bölümü için süre tanınacaktır. Sunumlar ekip üyelerince yapılacaktır.

Tarih Sunum Başlangıcı Sunum Bitişi Ekip İsmi Proje İsmi
08.Mayıs 2024 13.20 13.35 Envium Yumurta Kabuğundan Gübre
08.Mayıs 2024 13.40 13.55 Capella Bir Mobil Öğrenme Uygulaması: Dijital Trabzon Maarif Takvimi
08.Mayıs 2024 14.00 14.15 FırFır Atık Çay Liflerinden Gübre Üretimi
08.Mayıs 2024 14.20 14.35 Mergen Minecraft ile Etkileşimli Tarih Öğretimi
08.Mayıs 2024 14.40 14.55 Vega Enfeksiyona Duyarlı Akıllı Bez
08.Mayıs 2024 15.00 15.15 AGRISVITA Tarımda Teşhis ve Tedavi
08.Mayıs 2024 15.20 15.35 Tartaros Doğanın Frekansı
08.Mayıs 2024 15.40 15.55 ELECTRA Akıllı Konuşma Yardımcısı (AKY)
08.Mayıs 2024 16.00 16.15 KODLAYAP_ROTA Akıllı Aydınlanan Yollar
08.Mayıs 2024 16.20 16.35 VRBİLSEM Arttrılmış gerçeklik kabini
Tarih Sunum Başlangıcı Sunum Bitişi Ekip İsmi Proje İsmi
09.Mayıs 2024 09.00 09.15 Daydreamer Androids Akıllı Ayna: AA
09.Mayıs 2024 09.20 09.35 MeKaCe KurtarmaDex: Enkaz Altı Yaşam Belirtisi Tespiti ve Kurtarma Sistemi
09.Mayıs 2024 09.40 09.55 HAYIT KALKANI CaCo2 Hücre Hattında Çalışılmış V. agnus-castus (Hayıt) Özütlü Fonksiyonel Gıda Antikanser Yoğurt Üretimi
09.Mayıs 2024 10.00 10.15 MeKaCe Yağmurda bayrak kurutma ve dalgalandırma
09.Mayıs 2024 10.20 10.35 ALP DRONE İlaçlama dronu
09.Mayıs 2024 10.40 10.55 SOLAIS SOLAIS
09.Mayıs 2024 11.00 11.15 Tekno Kavaklı TAŞMAYAN SÜT
09.Mayıs 2024 11.20 11.35 Mucit Kardeşler EKRANA SIĞMAYAN YAZIM YANLIŞLARI!
09.Mayıs 2024 11.40 11.55 KUZENLERİN GÜCÜ OKULU SEVDİREN UYGULAMA
09.Mayıs 2024 12.00 12.15 Yıldızlar Holografik telefon
09.Mayıs 2024 Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği
09.Mayıs 2024 13.20 13.35 BFL TeknoBil Trabzon Sanal Kültür Müzesi
09.Mayıs 2024 13.40 13.55 BATETE Basış Bozukluğunun Erken Teşhisine Yönelik Tasarlanmış Basış-Tespit-Tedavi Veri Sistemi - BATETE
09.Mayıs 2024 14.00 14.15 HAKE Dizel Jeneratör Kullanarak Elektrik Enerjisini Sağlayan Dağ Evlerine Güneş Santrali Kurulumu ile Dağ Ekosistemlerinin Korunması
09.Mayıs 2024 14.20 14.35 3.Kulak 3.Kulak
09.Mayıs 2024 14.40 14.55 FlatVillage Trafiksiz Zone
09.Mayıs 2024 15.00 15.15 Trabzon Teknoloji Team Akıllı Sera Sistemleri
09.Mayıs 2024 15.20 15.35 TrabzonTicaret Yangın Söndüren İHA
09.Mayıs 2024 15.40 15.55 EkoArt Çevre Dostu Sanat
09.Mayıs 2024 16.00 16.15 DSC Trabzon DSC Trabzon
09.Mayıs 2024 16.20 16.35 Fo-Kod Fo-Kod
Tarih Sunum Başlangıcı Sunum Bitişi Ekip İsmi Proje İsmi
10.Mayıs 2024 09.00 09.15 Creatiny AUV Otonom Su Altı Aracı
10.Mayıs 2024 09.20 09.35 Eftelya Otonom Hayalet Ağ Temizleme Aracı
10.Mayıs 2024 09.40 09.55 Creatiny İHA Dikey iniş kalkış yapabilen(VTOL) İHA
10.Mayıs 2024 10.00 10.15 URUK Uzay ve Havacılık Katı Yakıtlı Roket Motorları Üretimi
10.Mayıs 2024 10.20 10.35 Trabzon Creatiny Su Üstü Takımı Balık Çiftliği Otomasyonu
10.Mayıs 2024 10.40 10.55 Creatiny Tika Tarımda verimliliği amaçlayan otonom araç
10.Mayıs 2024 11.00 11.15 MOSQUITO Otonom Arteriyel Enjeksiyon Sistemi
10.Mayıs 2024 11.20 11.35 ALTIN KARTALLAR ALTIN KARTAL
10.Mayıs 2024 11.40 11.55 Harman Afet Uyarı Sistemi
10.Mayıs 2024 12.00 12.15 VERİ VİKİNGLERİ MAGLEV EV
10.Mayıs 2024 Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği
10.Mayıs 2024 13.20 13.35 OSTEK61 Otonom Su Yüzeyi Temizleme Aracı
10.Mayıs 2024 13.40 13.55 YAYA Yayayı Farket
10.Mayıs 2024 14.00 14.15 Akıncılar Yapay Zeka Destekli Sanal Rehber Uygulaması
10.Mayıs 2024 14.20 14.35 TADIM ÇOKK, ŞEKERİM YOK. ŞEKERSİZ TAD
10.Mayıs 2024 14.40 14.55 TEHLİKE ELLERİMİZDE CALCAİN BLEU
10.Mayıs 2024 15.00 15.15 TeknoBirey Sağlık Robotu - BLU-B
10.Mayıs 2024 15.20 15.35 BireyTeknOrta AirSafe: Hava Yastığı Güvenlik Sistemi
10.Mayıs 2024 15.40 15.55 RF_TRAFİK Acil durum araçları için sinyalizasyon sisteminde RF kontrollü mavi ışık.
10.Mayıs 2024 16.00 16.15 Nature Bin Mavi Gelecek
10.Mayıs 2024 16.20 16.35 25.Kare Çığkurt
Tarih Sunum Başlangıcı Sunum Bitişi Ekip İsmi Proje İsmi
11.Mayıs 2024 09.00 09.15 KODLAYAP_BENNU Vücudumuzdaki Sistemleri Anlatan Etkileşimli VR Uygulaması
11.Mayıs 2024 09.20 09.35 Creatiny San-Tech Böke
11.Mayıs 2024 09.40 09.55 SON SABUN BÜKÜCÜ Güçlü Yara İyileştirme Özelliği olan Çevre Dostu, Ekolojik, Sürdürülebilir Cistus creticus (Laden Gülü) Sabunu
11.Mayıs 2024 10.00 10.15 FİBES YENİ NESİL TRABZON'UN
11.Mayıs 2024 10.20 10.35 Mitolojik Kurtlar Battal
11.Mayıs 2024 10.40 10.55 Turuncu Patatesler Akıllı Otopark
11.Mayıs 2024 11.00 11.15 Hırçın dalga Çavuşiha
11.Mayıs 2024 11.20 11.35 Yusufçuklar Yusufçuk
11.Mayıs 2024 11.40 11.55 smart360 Taşınabilir Akıllı Sistemler ve Akıllı Ev/Araba Entegrasyonu
11.Mayıs 2024 12.00 12.15 MERAKLI MUCİTLER Konfor Ayakkabı
11.Mayıs 2024 Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği
11.Mayıs 2024 13.20 13.35 VFL TEAM Akıllı Fındık Kurutma Sistemi
11.Mayıs 2024 13.40 13.55 KUBAY Doğu Karadeniz'in Gizemli Canlıları
11.Mayıs 2024 14.00 14.15 Nil Suları Yeşil Tüketim:Mısır sapından su depolanması
11.Mayıs 2024 14.20 14.35 BHTF Stres Yönetimi
11.Mayıs 2024 14.40 14.55 WRL-Team Tesla-KB
11.Mayıs 2024 15.00 15.15 LuminaCraft Aydın Adımlar
11.Mayıs 2024 15.20 15.35 Marjinal Grup Korunaklı İskele
11.Mayıs 2024 15.40 15.55 Tengrikut Okul Sınıflarında Karbondioksit ve Diğer Zararlı Gazların Öğrenci Motivasyonu Üzerindeki Etkileri
11.Mayıs 2024 16.00 16.15 ŞEF61 Hayvan Dostu Okul
11.Mayıs 2024 16.20 16.35 TechnoZone Acil Durum Matarası
Tarih Sunum Başlangıcı Sunum Bitişi Ekip İsmi Proje İsmi
12.Mayıs 2024 09.00 09.15 İHA Trabzon Timi Yapay Zeka Destekli İHA ile Turunçgil Uzun Antenli Böceği Tespit ve Mücadele Projesi
12.Mayıs 2024 09.20 09.35 KATOT RASCAR
12.Mayıs 2024 09.40 09.55 Lunar MEDrone
12.Mayıs 2024 10.00 10.15 Black Sea Fora
12.Mayıs 2024 10.20 10.35 Tekno Gladyatörler Demir Yumruk
12.Mayıs 2024 10.40 10.55 SİDA SİDA
12.Mayıs 2024 11.00 11.15 Monarchs of Robotik EPKS (Engelli Park Kontrol Sistemi)
12.Mayıs 2024 11.20 11.35 Deniz Kurtları Aibatros
12.Mayıs 2024 11.40 11.55 EF ROBOTİK Engelsiz Eğitim
12.Mayıs 2024 12.00 12.15 AKINCILAR Deniz Ötesi
12.Mayıs 2024 Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği
12.Mayıs 2024 13.20 13.35 Elektron DİJİTAL KEPÇE
12.Mayıs 2024 13.40 13.55 Parola61 Müzikle Tedavi
12.Mayıs 2024 14.00 14.15 TRABEZUS Yakışıklı Hamsi
12.Mayıs 2024 14.20 14.35 ELEKTRON KOBRA
12.Mayıs 2024 14.40 14.55 MCÖİKA Pars 3.0
12.Mayıs 2024 15.00 15.15 Fırtına Demir Yumruk
12.Mayıs 2024 15.20 15.35 MCÖİHA Ebabil
12.Mayıs 2024 15.40 15.55 Cars Layer Tank61
12.Mayıs 2024 16.00 16.15 KATALİZÖR Uzun Ömürlü Bitkilerde Akıllı Yer Altı Bakımı
12.Mayıs 2024 16.20 16.35 Vizaroad ANADOLU YANGIN AKINCILARI
Tarih Sunum Başlangıcı Sunum Bitişi Ekip İsmi Proje İsmi
14.Mayıs 2024 09.00 09.15 Otonof_61 KAPLAN_61_KARA ARACI
14.Mayıs 2024 09.20 09.35 KTU Creatiny Rover Team Sirius
14.Mayıs 2024 09.40 09.55 YAZILIM YOLCULARI ÜNİPUSULAM
14.Mayıs 2024 10.00 10.15 ENGELSİZLER ENGELSİZ GARDIROP
14.Mayıs 2024 10.20 10.35 UĞUR TEKNO-A Kodlarımla Görüyorum
14.Mayıs 2024 10.40 10.55 Yapay Zeka Yıldızları Göster Okut Geri Dönüştür
14.Mayıs 2024 11.00 11.15 AKMESTEK ARGE Sel ve Su Taşkın Öncesi Erken Uyarı Sistemi
14.Mayıs 2024 11.20 11.35 Grup İnovasyon İnovatif Termos Suluk
14.Mayıs 2024 11.40 11.55 Muhammet İha512
14.Mayıs 2024 12.00 12.15 Geleceğin Dehaları 61 Sürücüleri Bilinçlendiren Okul Geçidi Projesi
14.Mayıs 2024 Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği
14.Mayıs 2024 13.20 13.35 Payitaht Yaşlı nüfusunu aktif bir şekilde kullanım
14.Mayıs 2024 13.40 13.55 KODLAYAP_ÇEKİM ALANI ÇevreWatt
14.Mayıs 2024 14.00 14.15 PlasticVersus PlasticVersus
14.Mayıs 2024 14.20 14.35 Bellatrix AKSEL
14.Mayıs 2024 14.40 14.55 SM MARİNE SEA BALANCE
14.Mayıs 2024 15.00 15.15 ROBO-TEAM KTÜ Geri Dönüşüme Dayalı Robotik Kol Uygulaması
14.Mayıs 2024 15.20 15.35 Gökyüzü Timi Yapay Zeka Destekli İHA ile yangın söndürme
14.Mayıs 2024 15.40 15.55 Vizaroad Vizaroad
14.Mayıs 2024 16.00 16.15 TEKNOSENSE Lumiflight
14.Mayıs 2024 16.20 16.35 NF2314 YÜZER SOLAR PANELLERLE HİBRİT ENERJİ ÜRETİMİ,TARIMSAL ARAZİ KAZANIMI VE SU TASARRUFU “YUSUFELİ BARAJI ÖRNEĞİ”
Tarih Sunum Başlangıcı Sunum Bitişi Ekip İsmi Proje İsmi
15.Mayıs 2024 09.00 09.15 ARM İDA ARM D-ROB
15.Mayıs 2024 09.20 09.35 Techno-Food Chia Tohumunun Sağlık Üzerine Etkilerinin Araştırılması ve Chia Tohumundan Glutensiz Şalgam Suyu Üretimi
15.Mayıs 2024 09.40 09.55 PARKDOSTU ENGELLİ SÜRÜCÜLERE ÖZEL OTOPARK SİSTEMİ : GÖZÜM ÜSTÜNDE OTOPARK SİSTEMİ
15.Mayıs 2024 10.00 10.15 KOTGE Uykusuzluğun Trafik Güvenliği Üzerindeki Etkileri Ve Risk Azaltma Yöntemleri
15.Mayıs 2024 10.20 10.35 SU DEDEKTİFLERİ SUYUN DİLİ:YAŞAMIN KAYNAĞI,GELECEĞİN GÜVENCESİ
15.Mayıs 2024 10.40 10.55 MATRANÇ matranç
15.Mayıs 2024 11.00 11.15 BBB Otonom İnsansız Kara Aracı
15.Mayıs 2024 11.20 11.35 NEMTAL-OTONOM KARA EKİBİ NEMTAL-UMUT 1
15.Mayıs 2024 11.40 11.55 NEMTAL-KAOS EKİBİ KAOS 1
15.Mayıs 2024 12.00 12.15 NEMTAL-FT Hayat Kurtaran Drone
15.Mayıs 2024 Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği
15.Mayıs 2024 13.20 13.35 mys61 Eğitimde Oryantiring
15.Mayıs 2024 13.40 13.55 EKİP61 TOZKAPAR
15.Mayıs 2024 14.00 14.15 Züper tron Yangın söndüren
15.Mayıs 2024 14.20 14.35 FINDIK KURDU Zurufun Tarıma Entegrasyonunun Sağlanması
15.Mayıs 2024 14.40 14.55 CeZerİ DTUS (Devlet Turizm Uygulama Sistemi)
15.Mayıs 2024 15.00 15.15 Andromeda LİSE ÖĞRENCİLERİNDE ÖKLİD DIŞI GEOMETRİLERİN ÖĞRETİMİNE YÖNELİK YAPAY ZEKA DESTEKLİ BİR ÖĞRETİM MODELİ TASARIMI
15.Mayıs 2024 15.20 15.35 Kuzeyin yıldızları Orman koruyucusu
15.Mayıs 2024 15.40 15.55 Siyah İnciler Taytanik
15.Mayıs 2024 16.00 16.15 Creatiny Hyperloop Hyperloop
15.Mayıs 2024 16.20 16.35 Votbe Anket tabanlı sosyal medya uygulaması